nVent_Core_Component_CMYK_F2-656x730.png

Pentair Thermal Management se mění na nVent
- Nová příležitost k zažehnutí inovací

Důvěryhodné značky RAYCHEM, TRACER, NUHEAT, PYROTENAX a TraceTek jsou nyní součástí nVent Thermal Management.

V současné době probíhá vývoj nových webových stránek společnosti, které budou zprovozněny v lednu 2019. Až do té doby vám budeme s potěšením poskytovat informace prostřednictvím našeho stávajícího webu.

Další informace o nVent:
Stáhnout tiskovou zprávu
Navštivte nVent.com
(aktuálně pouze v angličtině)

Záruka

Certifikovaní instalační technici "Certified Pro" mohou svým zákazníkům nabídnout prodlouženou záruku:

Pro certifikované instalační techniky "Certified Pro" v oblasti vytápěných podlah

Warranty - FH visualCertifikovaní instalační technici "Certified Pro" mohou nabídnout až 20 let záruky Total Care na instalace podlahového topení nVent RAYCHEM. Systém podlahového topení instalovaný certifikovaným instalačním technikem získá 8 let záruky navíc ve srovnání s 12-ti letou zárukou Total Care.

Total Care = zajistí vše potřebné pro teplou podlahu
V případě, že náš produkt přestane fungovat a nebudeme schopni ho opravit, vám poskytneme nový produkt a zaplatíme náklady na jeho instalaci. Rovněž se postaráme o to, aby podlahová krytina byla opravena nebo vyměněna na ekvivalentní úrovni.

Plný text záruky
  

Pro certifikované instalační techniky "Certified Pro" v oblasti okapových žlabů

Certifikovaní instalační technici "Certified Pro", kteří absolvovali školení o střechách a okapových žlabech, mohou svým zákazníkům poskytnout prodlouženou záruku v délce 12-ti let na kabeláž a 6 let na řídicí jednotky u produktů na rozpouštění sněhu v okapových žlabech.

Warranty - Gutters

Jak můžete prodlouženou záruku získat?

Aby bylo možné získat prodlouženou záruku, musí být instalace provedena certifikovaným instalačním technikem "Certified Pro" a zaregistrována prostřednictvím našeho webu. Svou instalaci můžete zaregistrovat zde.


Connection and Protection