nVent_Core_Component_CMYK_F2-656x730.png

Pentair Thermal Management se mění na nVent
- Nová příležitost k zažehnutí inovací

Důvěryhodné značky RAYCHEM, TRACER, NUHEAT, PYROTENAX a TraceTek jsou nyní součástí nVent Thermal Management.

V současné době probíhá vývoj nových webových stránek společnosti, které budou zprovozněny v lednu 2019. Až do té doby vám budeme s potěšením poskytovat informace prostřednictvím našeho stávajícího webu.

Další informace o nVent:
Stáhnout tiskovou zprávu
Navštivte nVent.com
(aktuálně pouze v angličtině)

Služby u zákazníka

Společnost nVent Thermal Management již zkonstruovala systémy řízení ohřevu v rozsahu od pouhých několika metrů až po stovky kilometrů. Tyto zkušenosti nám umožnily vyvinout nástroje, protokoly a, což je nejdůležitější, získat odborné znalosti pro úspěšné zvládnutí instalace těchto systémů o libovolné velikosti.

V centru veškerého našeho sledování zdrojů je náš mnohotvárný databázový software konstrukční databáze nVent, který oznamuje důležité články vývoje projektu. Činnosti v rámci služeb u zákazníka se řídí plánem kvality konstrukce společnosti nVent Thermal Management.

Flexibilní služby při dojednávání smluv

Společnost nVent Thermal Management je schopna nabídnout různé služby při dojednávání smluv. Můžeme působit jako hlavní dodavatel, řídit subdodavatele v továrně vyškolené pracovní síly a pomoci s využitím místních subdodavatelů, nebo působit jako manažer konstrukce doprovodného otápění a izolace. Naše celosvětové a oblastní služby zahrnují předběžné sestavení, mobilizaci, konstrukci, instalaci, služby po realizaci a plnou provozní podporu.

Závazek

Krédem vedení společnosti nVent Thermal Management je mít vyškolené a efektivní pracovníky; zaměstnanci, kteří provádějí specifické přidělené úkoly mají kvalifikaci na základě náležitého vzdělání, školení anebo požadovaných zkušeností. Zaměstnanci společnosti nVent Thermal Management jsou stejně různorodí jako produkty, které nabízí, což jí umožňuje poskytnout pro libovolný projekt systému řízení ohřevu instalátory, stavební dozor, montážní techniky, zajištění a řízení jakosti anebo řízení projektu.

Connection and Protection