Přehled

Nejlepší služby „ve své třídě

Jestliže máte zájem o osvědčená řešení doprovodného otápění, obraťte se na přední společnost v oblasti vypracování konstrukčního návrhu. Ve společnosti nVent Thermal Management jsme odborníci na řešení systémů řízení ohřevu a naše divize služeb nVent TRACER je obecně považována za špičkového poskytovatele těchto služeb na klíč v oblasti doprovodného otápění:

  • Vypracování konstrukčního návrhu
  • Dodání a montáž
  • Služby u zákazníka
  • Služby po instalaci

Naší nejvyšší prioritou je bezpečnost a jsme schopni zvládnout projekty doprovodného otápění libovolné velikosti a rozsahu. Jsme schopni dodat jednotlivé součásti, vypracovat konstrukční návrh a také nainstalovat a udržovat celý systém.

Když zkombinujete naše vyspělé výrobky s našimi službami u zákazníka, dostanete integrované řešení, které je strategicky naplánované a provedené pro poskytnutí optimálního systému řízení ohřevu. Řízením a provedením všech aspektů návrhu a instalace systému doprovodného otápění poskytneme vaší projektové skupině jediné rozhraní.


Včasné navázání spolupráce

Skutečnou výkonnost těchto služeb lze realizovat tehdy, když jsou zkombinovány do nabídky integrovaného řešení, které je strategicky naplánováno a provedeno pro dosažení optimálního systému zajištění ohřevu. Když nás zapojíte do rané vývojové fáze projektu, získáte výhodu v podobě našich odhadních služeb a optimalizačních programů. Stejná úroveň dokonalosti návrhu, vynalézavosti, kvality, integrity a odborné znalosti produktů je realizována ve všech fázích projektu, od koncepce až po uvedení do provozu. Při poskytování všech služeb využíváme postupy při řízení projektu. Tyto postupy se používají pro všechny projekty všech velikostí, aby byly dodány včas, ve stanoveném rozpočtu a podle zadání.


Po celém světě…

Společnost nVent Thermal Management je strategicky rozmístěna po celém světě, aby vyhověla místním obvyklým metodám a požadavkům na řešení řízení ohřevu na průmyslovém, komerčním a bytovém trhu. Tato servisní střediska poskytují celou řadu služeb v oblasti systémů řízení ohřevu. Tyto služby nabízí společnost nVent Thermal Management pod značkou TRACER - naprostá péče v doprovodném otápění.


Bezpečnost především!

Společnost nVent Thermal Management poskytuje bezpečnost světové úrovně, věnuje maximální pozornost kvalitě a nabízí nákup z jednoho zdroje. Síť servisních středisek dává zákazníkům k dispozici místní odborníky, kteří jsou obeznámeni se specifickými předpisy a požadavky a jsou schopni realizovat projekty včas a bezpečně.


Požadavky na řízení ohřevu

Nabídka vyspělých produktů, špičková technická podpora, osvědčené strategie realizace projektů, vysoké bezpečnostní standardy a celosvětová organizace činí ze společnosti nVent Thermal Management ideálního partnera pro ty, kteří spoléhají na její odborné znalosti, produkty a služby, které vyhoví požadavkům na řízení ohřevu.


Connection and Protection