nVent_Core_Component_CMYK_F2-656x730.png

Pentair Thermal Management se mění na nVent
- Nová příležitost k zažehnutí inovací

Důvěryhodné značky RAYCHEM, TRACER, NUHEAT, PYROTENAX a TraceTek jsou nyní součástí nVent Thermal Management.

V současné době probíhá vývoj nových webových stránek společnosti, které budou zprovozněny v lednu 2019. Až do té doby vám budeme s potěšením poskytovat informace prostřednictvím našeho stávajícího webu.

Další informace o nVent:
Stáhnout tiskovou zprávu
Navštivte nVent.com
(aktuálně pouze v angličtině)

Návrh a konstrukce

Vstupní data potřebná pro podrobný návrh doprovodného otápění vyžadují vytvoření a přenášení četných dokumentů. Související náklady a vliv této činnosti na časový plán dodavatelé konstrukčních návrhů a koncoví zákazníci jen zřídka stanovují. Běžná izometrie potrubí však projde ještě předtím, než ji obdrží dodavatel doprovodného otápění, odděleními, která řídí procesy, vedení potrubí, elektrické připojení a dokumentaci, přičemž jednotlivá předání dokumentů běžně zaberou 2 hodiny. Tento dopad na náklady a časový plán se ještě znásobí, pokud jsou v návrhu vyžadovány změny.

Nové vývoje v návrhu doprovodného otápění: nVent TRACERLYNX ®

V minulých letech společnost nVent Thermal Management vyvinula TRACERLYNX ®, nástroj pro 3D návrh s podporou počítače, který využívá standardní software jako platformu pro přímou komunikaci s většinou sad pro vytváření modelů, které používají zákazníci - např. PDMS a PDS. Nový vysoce produktivní pracovní postup umožňuje společnosti nVent Thermal Management importovat elektronické IDF (soubory s dílčími daty) anebo PCF (soubory se součástmi potrubí) ze zákaznického modelu přímo do našeho nástroje pro zakázkový návrh doprovodného otápění. Klient nemusí vytvářet a přenášet tištěné/elektronické kopie s izometrií. Nástroj vytvoří přesné zprávy identifikující chybějící data, např. výkresy pokračování. V průběhu projektu vždy dochází ke změnám vstupních dat, které mají často značný vliv na náklady a časový plán. Nástroj obsahuje „identifikátor revizí“, takže zákazníci nemusejí před předáním těchto informací dodavateli doprovodného otápění vynakládat čas na řazení, přezkoumávání a filtrování.

 

Connection and Protection