TraceCalc Pro

Návrh systému doprovodného otápění průmyslového potrubí a nádob

TraceCalc Pro je software pro návrh systémů doprovodného otápění určený pro počítače se systémem Windows. Poskytuje uživatelsky přívětivé rozhraní, které vás provede celým procesem po jednotlivých krocích, abyste pro daný projekt získali nejlepší řešení doprovodného otápění využívající značky světové úrovně, např. nVent RAYCHEM, nVent TRACER a nVent PYROTENAX. TraceCalc Pro vám také poskytne důležité údaje pro návrh systému doprovodného otápění, jako jsou např.: tepelná ztráta v potrubí, počet okruhů, elektrická zatížení, maximální teploty opláštění atd. a současně vám poskytne automatizovaná řešení pro výběr topného kabelu a součástí.
Prostřednictvím softwaru TraceCalc Pro lze vytvořit návrh v několika snadných krocích:
  1. Zadejte parametry návrhu.
  2. TraceCalc Pro vám poskytne navržený rozpis materiálu s názorným objasněním nejlepšího řešení a výsledků návrhu - správný topný kabel, spojovací sady a produkty pro řízení a monitorování pro danou aplikaci. Případně můžete ručně vybrat jiné volby.
  3. Odešlete žádost o cenovou nabídku - bude vás kontaktovat obchodní zástupce.
  4. Uložte projekty pro budoucí použití.

TraceCalc Pro nabízí snadno použitelné standardní sestavy pro shrnutí výsledků návrhu systému doprovodného otápění a zjednodušení a usnadnění objednání a dodání produktů.
TraceCalc Pro také nabízí vyspělé funkce, jako jsou návrhy okruhů s více segmenty, individuálně přizpůsobené typy ventilů a izolace a vyspělé funkce pro úpravy, aby bylo možné vyhovět vašim specifickým potřebám. Software TraceCalc Pro je určen pro uživatele, kteří mají zkušenosti s návrhem systémů doprovodného otápění.Tento program je 30denní zkušební verze. Jestliže ho budete chtít používat i po uplynutí 30 dnů, budete se muset zaregistrovat. Po spuštění zkušební verze programu TraceCalc Pro budete vyzváni, abyste si ho zaregistrovali. Po registraci vám pošleme ověřovací kód.
Pokud jste již zaregistrovaným uživatelem softwaru TraceCalc a chcete jen přejít na vyšší verzi, jednoduše si stáhněte a nainstalujte nejnovější verzi. Vaše stávající registrace a nastavení programu zůstanou zachovány. Dostupné dokumenty ke stažení Příručka uživatele - anglicky Soubor Readme

Documents available for download
Connection and Protection