nVent_Core_Component_CMYK_F2-656x730.png

Pentair Thermal Management se mění na nVent
- Nová příležitost k zažehnutí inovací

Důvěryhodné značky RAYCHEM, TRACER, NUHEAT, PYROTENAX a TraceTek jsou nyní součástí nVent Thermal Management.

V současné době probíhá vývoj nových webových stránek společnosti, které budou zprovozněny v lednu 2019. Až do té doby vám budeme s potěšením poskytovat informace prostřednictvím našeho stávajícího webu.

Další informace o nVent:
Stáhnout tiskovou zprávu
Navštivte nVent.com
(aktuálně pouze v angličtině)

Protipožární a speciální kabeláž

Inteligentní řešení Pyro MI

Kabel Pyro MI s výkonnými vodiči poskytuje systémovou integritu pro kritické aplikace pro požární bezpečnost budovFire-Rated-Commercial.jpg

Proč projektanti budov a odborníci na požární prevenci volí protipožární kabely Pyro?

- Skutečná odolnost vůči požáru - kabely při požáru neshoří
- Kompaktní: celkový průměr kabelu Pyro s minerální izolací je mnohem menší než u polymerových alternativ, díky čemuž se jedná o prostorově úsporné řešení
- Nejvyšší stupeň elektrického odstínění. Tento kabel, jehož žíly obklopuje měděné opláštění, se pyšní nejvyššími úrovněmi ochrany před elektromagnetickým rušením a maximalizuje elektromagnetickou kompatibilitu (EMC), což umožňuje instalovat tyto kabely s minimálním odstupem od ostatních.

Řešení protipožárních kabelů, která vyhovují normě

Kabely nVent PYROTENAX MI vyhovují všem požadavkům na schválení proudových kabelů pro důležité bezpečnostní a protipožární systémy a požární poplachové systémy. Pyro MI je nejbezpečnější řešení pro všechny typy použití, které poskytuje naprosto klidnou mysl.


Související produkty

Connection and Protection