nVent_Core_Component_CMYK_F2-656x730.png

Pentair Thermal Management se mění na nVent
- Nová příležitost k zažehnutí inovací

Důvěryhodné značky RAYCHEM, TRACER, NUHEAT, PYROTENAX a TraceTek jsou nyní součástí nVent Thermal Management.

V současné době probíhá vývoj nových webových stránek společnosti, které budou zprovozněny v lednu 2019. Až do té doby vám budeme s potěšením poskytovat informace prostřednictvím našeho stávajícího webu.

Další informace o nVent:
Stáhnout tiskovou zprávu
Navštivte nVent.com
(aktuálně pouze v angličtině)

O společnosti

nVent

Stěžejním úkolem společnosti nVent Thermal Management je uspokojení potřeb zákazníků. Za více než 50 let jsme poznali, že novátorství a spokojenost zákazníků jsou klíčem k našemu úspěchu.

Proto klademe velký důraz na znalost našich zákazníků a předvídání potřeb trhu. Vzhledem k tomu, že jsme autorem více než 300 patentů, dá se říci, že se v této věci velmi angažujeme. Jsme si vědomi, že investováním do výzkumu a vývoje můžeme našim zákazníkům pomoci udržet si získaný náskok a setrvat na špici v příslušném odvětví.

Jakožto návrhář a integrátor optimalizovaných systémů řízení teploty, který poskytuje kompletní služby, je společnost nVent Thermal Management zcela jedinečná. Přímo spolupracujeme s našimi zákazníky, abychom porozuměli jejich hlavním úkolům a potřebám a mohli tak navrhnout a zkonstruovat systémy řízení doprovodného otápění, které budou zárukou úspěchu. Díky spojení špičkových technologií produktů značek nVent RAYCHEM, nVent PYROTENAX atd. s našimi službami poskytovanými pod značkou nVent TRACER jsme schopni poskytnout nejkvalitnější systémy elektrického doprovodného otápění, které se nacházejí prakticky kdekoliv.

Také nabízíme kvalitní výrobky a řešení služeb pro podlahové vytápění, protipožární a výkonné elektroinstalační kabely, detekci úniků, snímání a ochranu před sněhem a náledím pro průmyslové, komerční a bytové využití.

Společnost nVent Thermal Management však nenabízí jen výrobky a služby. Naši zaměstnanci patří mezi nejzanícenější na světě a naše zanícení nekončí službami zákazníkům. Usilujeme o neustálé zlepšení nejen kvůli našim zákazníkům a v našem oboru, ale také pro celý svět. Lidé v nVent Thermal Management se neustále snaží přicházet s něčím pozitivním, ať už prací na návrhu energeticky účinnějších výrobků a řešení, která mají menší dopad na životní prostředí, nebo prací pro společnost účastí na charitativních akcích.

Hlavní značky: PYROTENAX, RAYCHEM, TRACER a TRACETEK

Connection and Protection